1° ciclo
2° ciclo

Segunda

15:00:00

LIN-310

Eveline

15:50:00

LIN-310

Eveline

16:50:00

LIN-310

Eveline

17:40:00

LIN-310

Eveline

Terca

13:10:00

JLG-002

Julio Mota

14:00:00

JLG-002

Julio Mota

15:00:00

JLG-002

Julio Mota

15:50:00

JLG-002

Julio Mota

Quarta

13:10:00

MET-001

Luciana

14:00:00

MET-001

Luciana

15:00:00

TIP-502

Alexandre

15:50:00

TIP-502

Alexandre

16:50:00

TIP-502

Alexandre

17:40:00

TIP-502

Alexandre

Quinta

13:10:00

CEF-003

Prandi

14:00:00

CEF-003

Prandi

15:00:00

CEF-003

Prandi

15:50:00

CEF-003

Prandi

Sexta

13:10:00

AGA-111

Janara

14:00:00

AGA-111

Janara

15:00:00

AGA-111

Janara

15:50:00

AGA-111

Janara

16:50:00

DPP-002

Paulo Ferraz

17:40:00

DPP-002

Paulo Ferraz

3° ciclo

Segunda

13:10:00

JLI-101

Thames

14:00:00

JLI-101

Thames

15:00:00

TIP-503

Compiani

15:50:00

TIP-503

Compiani

Terca

13:10:00

AGQ-001

Edna

14:00:00

AGQ-001

Edna

15:00:00

LIN-510

Rosangela

15:50:00

LIN-510

Rosangela

16:50:00

AGO-008

Gerson

17:40:00

AGO-008

Gerson

Quarta

13:10:00

LIN-510

Rosangela

14:00:00

LIN-510

Rosangela

15:00:00

JLI-101

Thames

15:50:00

JLI-101

Thames

Quinta

13:10:00

ETI-002

Julio Mota

14:00:00

ETI-002

Julio Mota

15:00:00

ETI-002

Julio Mota

15:50:00

ETI-002

Julio Mota

Sexta

13:10:00

DLA-101

Zanethi

14:00:00

DLA-101

Zanethi

15:00:00

DLA-101

Zanethi

15:50:00

DLA-101

Zanethi

16:50:00

TIP-503

Compiani

17:40:00

TIP-503

Compiani

4° ciclo

Segunda

13:10:00

TIP-504

Alexandre

14:00:00

TIP-504

Alexandre

15:00:00

TIP-504

Alexandre

15:50:00

TIP-504

Alexandre

Terca

13:10:00

LIN-710

Eveline

14:00:00

LIN-710

Eveline

15:00:00

ETIM-003

Alexandre

15:50:00

ETIM-003

Alexandre

16:50:00

ETIM-003

Alexandre

17:40:00

ETIM-003

Alexandre

Quarta

15:00:00

AAS-001

Julio Raymundo

15:50:00

AAS-001

Julio Raymundo

16:50:00

AAS-001

Julio Raymundo

17:40:00

AAS-001

Julio Raymundo

Quinta

13:10:00

LIN-710

Eveline

14:00:00

LIN-710

Eveline

15:00:00

ETA-004

Alvaro

15:50:00

ETA-004

Alvaro

16:50:00

ETA-004

Alvaro

17:40:00

ETA-004

Alvaro

Sexta

13:10:00

ENT-003

Renato

14:00:00

ENT-003

Renato

15:00:00

ENT-003

Renato

15:50:00

ENT-003

Renato

5° ciclo

Segunda

13:10:00

ITI-007

Meire

14:00:00

ITI-007

Meire

15:00:00

ITI-007

Meire

15:50:00

ITI-007

Meire

16:50:00

LIN-910

Barbara

17:40:00

LIN-910

Barbara

Terca

13:10:00

LIN-910

Barbara

14:00:00

LIN-910

Barbara

15:00:00

PMI-002

Alexandre

15:50:00

PMI-002

Alexandre

Quarta

13:10:00

ACE-107

Reiff

13:10:00

ACE-107

Reiff

14:00:00

ACE-107

Reiff

15:00:00

TIP-505

Reiff

15:50:00

TIP-505

Reiff

16:50:00

TIP-505

Reiff

17:40:00

TIP-505

Reiff

Quinta

15:00:00

ACE-009

Renato

15:50:00

ACE-009

Renato

16:50:00

ACE-009

Renato

17:40:00

ACE-009

Renato

Sexta

13:10:00

ETA-005

Compiani

14:00:00

ETA-005

Compiani

15:00:00

ETA-005

Compiani

15:50:00

ETA-005

Compiani

Sabado

09:50:00

TG1

Zanethi

10:40:00

TG1

Zanethi

11:30:00

TG1

Zanethi

12:20:00

TG1

Zanethi

6° ciclo

Segunda

13:10:00

AGT-004

Prandi

14:00:00

AGT-004

Prandi

15:00:00

AGT-004

Prandi

15:50:00

AGT-004

Prandi

16:50:00

ENT-004

Alexandre

17:40:00

ENT-004

Alexandre

Terca

13:10:00

LIN-951

Rosangela

14:00:00

LIN-951

Rosangela

15:00:00

TIP-506

Jason

15:50:00

TIP-506

Jason

16:50:00

TIP-506

Jason

17:40:00

TIP-506

Jason

Quarta

13:10:00

ENT-004

Alexandre

14:00:00

ENT-004

Alexandre

15:00:00

AGR-002

Leandro

15:50:00

AGR-002

Leandro

16:50:00

AGR-002

Leandro

17:40:00

AGR-002

Leandro

Quinta

13:10:00

ENS-002

Nereu

14:00:00

ENS-002

Nereu

15:00:00

ENS-002

Nereu

15:50:00

ENS-002

Nereu

Sexta

16:50:00

TG2

Zanethi

17:40:00

TG2

Zanethi

Sabado

13:20:00

BMS-001

Marcelo

14:20:00

BMS-001

Marcelo