Facebook
Instagram
Twitter
Linkedin
Youtube
Spotify
1° ciclo

Segunda

19:00:00

TTG-100

Adelia

19:50:00

TTG-100

Adelia

20:50:00

TPI-501

Compiani

21:50:00

TPI-501

Compiani

Terça

19:00:00

MAT-004

Ira

19:50:00

MAT-004

Ira

20:50:00

MAT-004

Ira

21:50:00

MAT-004

Ira

Quarta

19:00:00

LIN-110

Cybelle

19:50:00

LIN-110

Cybelle

20:50:00

LIN-110

Cybelle

21:50:00

LIN-110

Cybelle

Quinta

19:00:00

ENS-001

Edital

19:50:00

ENS-001

Edital

20:50:00

ENP-200

Renato

21:50:00

ENP-200

Renato

Sexta

19:00:00

LPO-012

Adelia

19:50:00

LPO-012

Adelia

20:50:00

TPI-501

Compiani

21:50:00

TPI-501

Compiani

Sabado

08:00:00

AAG-001

Edital

08:50:00

AAG-001

Edital

09:50:00

AAG-001

Edital

10:40:00

AAG-001

Edital

2° ciclo

Segunda

19:00:00

DPP-002

Paulo Ferraz

19:50:00

DPP-002

Paulo Ferraz

20:50:00

TIP-502

Alexandre

21:50:00

TIP-502

Alexandre

Terça

19:00:00

JLG-002

Julio Mota

19:50:00

JLG-002

Julio Mota

20:50:00

CEF-003

Abelino

21:50:00

CEF-003

Abelino

Quarta

19:00:00

JLG-002

Julio Mota

19:50:00

JLG-002

Julio Mota

20:50:00

CEF-003

Abelino

21:50:00

CEF-003

Abelino

Quinta

19:00:00

MET-001

Luciana

19:50:00

MET-001

Luciana

20:50:00

TPI-502

Alexandre

21:50:00

TPI-502

Alexandre

Sexta

19:00:00

AGA-111

Ingrid

19:50:00

AGA-111

Ingrid

20:50:00

AGA-111

Ingrid

21:50:00

AGA-111

Ingrid

Sabado

08:00:00

LIN-310

Edital

08:50:00

LIN-310

Edital

09:50:00

LIN-310

Edital

10:40:00

LIN-310

Edital

3° ciclo

Segunda

19:00:00

CEF-003

Abelino

19:50:00

CEF-003

Abelino

20:50:00

LIN-510

Edital

21:50:00

LIN-510

Edital

Terça

19:00:00

JLI-101

Thames

19:50:00

JLI-101

Thames

20:50:00

ETI-002

Julio Mota

21:50:00

ETI-002

Julio Mota

Quarta

19:00:00

AGQ-001

Edna

19:50:00

AGQ-001

Edna

20:50:00

ETI-002

Julio Mota

21:50:00

ETI-002

Julio Mota

Quinta

19:00:00

JLI-101

Thames

19:50:00

JLI-101

Thames

20:50:00

TIP-503

Compiani

21:50:00

TIP-503

Compiani

Sexta

19:00:00

TIP-503

Compiani

19:50:00

TIP-503

Compiani

20:50:00

CEF-003

Abelino

21:40:00

CEF-003

Abelino

Sabado

08:00:00

AGO-008

Gerson

08:50:00

AGO-008

Gerson

13:20:00

DLA-101

Zanethi

10:00:00

LIN-510

Edital

10:50:00

LIN-510

Edital

14:10:00

DLA-101

Zanethi

15:00:00

DLA-101

Zanethi

15:50:00

DLA-101

Zanethi

4° ciclo

Segunda

19:00:00

ETM-003

Alexandre

19:50:00

ETM-003

Alexandre

20:50:00

LIN-710

Edital

21:40:00

LIN-710

Edital

Terça

19:00:00

ENT-003

Renato

19:50:00

ENT-003

Renato

20:50:00

LIN-710

Edital

21:40:00

LIN-710

Edital

Quarta

19:00:00

ETM-003

Alexandre

19:50:00

ETM-003

Alexandre

Quinta

19:00:00

ENT-003

Renato

19:50:00

ENT-003

Renato

Sexta

19:00:00

ETA-004

Alvaro

19:50:00

ETA-004

Alvaro

20:50:00

ETA-004

Alvaro

21:40:00

ETA-004

Alvaro

Sabado

08:00:00

TIP-504

Alvaro

08:50:00

TIP-504

Alvaro

13:20:00

TIP-504

Alvaro

10:00:00

AAS-001

Julio Raymundo

10:50:00

AAS-001

Julio Raymundo

11:40:00

AAS-001

Julio Raymundo

12:30:00

AAS-001

Julio Raymundo

14:10:00

TIP-504

Alvaro

5° ciclo
6° ciclo